0
clear
  • Тип на фибри събрание кабел хобота QuickNet OM5+фибри,зелен цвят лайм
  • -20%
  • -20%
Тип на фибри събрание кабел хобота QuickNet OM5+фибри,зелен цвят лайм

Тип на фибри събрание кабел хобота QuickNet OM5+фибри,зелен цвят лайм

BGN 19.20

Налично
На склад

Влакна тип OM5+.Конектор тип 1 Pan MPO Female.Свойства на устойчивост на пожар.Стандарти Met Отговаря или надвишава ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C. 3, TIA-604-5 (FOCIS-5), TIA/EIA-568-C. 1, Ro HS отговаря,TIA-492-AAAD, IED 60793-2-10 тип A1a.3 Рейтинг запалимост LSZH.Данните за прилагането центрове, които изискват бързо внедряване на инфраструктура с разширен обхват.Багажника cable възли малък диаметър заемат 30-40% по-малко място, което е идеално за прилагане на кабели с висока плътност.OM5+, 12 Влакна на багажника, Ниски дим Нула халогенни, Pan MPO Female to Pan MPO Female, HD Flex Transition, Метод B, Ултра затихване - 20 метра.

Други функции

Подобни оферти

Съдържание на пакета : Две въглеродни четки с пружина, кабел и конектор Размери : 0.20x0.20x0.55" 5x5x14 mm...

Голям капацитет 250 мл и ясна скала на дисплея гарантират, че можете да използвате лъжичка, за храна за до�

Предимствата на тази група продукти : Оригинален интерфейс Serration Lock (SL) е изключително надеждни и ви позв

Абсолютно нов и качествено.За сравнение нюанси на зъбите преди и след избелване 20 нюанси с лазерно грав�

Вграден монтаж.Тежкотоварни купа филтър от поликарбонат пластмасова или метална купа.Автоматично слив

Можете да върнете този продукт по някаква причина : без заплащане на доставка.Стоката трябва да бъде вър

Произведено в 200my foil.ca Размер мотив прибл 14,9 инча х 9,8 инча ( прибл 38 см х 25 см голяма Използва се за лесно и

Заредете найлонови пакети устойчиви на пробиване и се препоръчват за защита на продукти, като например

Обикновена четка, лесно да се получи малък сладък дом, нека вашето дете ще се влюби в почистването с четк

Здрав и издръжлив] е Изработена от висококачествени материали, произведени от здрави и екологично чист�

[Меки силиконови ръбове] Край на този своята практика, са изработени от силиконов материал, който може д�

Сменете и двете въглеродни четки едновременно.Замяната на въглища за зъби те служат много подълго от о�

Изработен от висококачествена, здрава керамика диаметър 1 1 / 4 инча.Остъклена сверхпрочным покритие за д

Изключително здрав материал и лесно се пренася.За защита на вашата камера от повреда, прах и драскотини.

Гаранция на производителя не може да се прилага.Сапфировая посуда и аксесоари.Пила за маникюр и педикюр

Някои слотове за пари в брой и карти в този класически джоба ви позволяват винаги да носите със себе си д

【Ергономичен дизайн за вашето здраве】Този портативен, стоящ на масата може да повиши вашата маса с 27,6"

ПРИБОРИ за хранене : Това е необходимо нещо за седмичните от семейните тематични вечери.Въртене закален

Токови охватывались от първия ден.ЕКСПЕРТНА ТЕХНИЧЕСКА ПОМОЩ : истинските експерти са на разположение 2

Изработен е от бързорежеща стомана с двойна нагънат апартаментите са с шлифован профил на рязане кант з

59"XL10144095cm / 37 ➤бели ризи за жени, мъжки ризи, Мъжки ежедневни ризи с копчета мъжки тениски момичета Коледн

Please wait...